Aktuálne pivné menu

PRAŽAČKA 10°

Tradičné české svetlé pivo nižšej stupňovitosti, so sviežou chuťou a svetlo zlatou farbou, s príjemnou vôňou a jemnou horkosťou. Obsah alkoholu: 4,0% obj.
0,3l / 0,5l

BAKALÁŘ 11°

Plné pivo zlatej farby a vyrovnanej chuti s príjemnými dozvukmi chmeľovej horkosti. Obsah alkoholu: 4,5% obj.

0,3l / 0,5l

BAKALÁŘ 12°

Obľúbený ležiak plnej chute, varený podľa tradičnej receptúry. Vyznačuje sa chmeľovou horkosťou, zlatou farbou a bohatou penou. Obsah alkoholu: 4,9% obj.

0,3l / 0,5l

ČERNOVAR

Klasický český tmavý ležiak s bohatou chuťou, ktorá je daná špeciálnou kombináciou štyroch druhov sladu - tie dodávajú pivu tiež plnosť a výnimočnú karamelovú chuť a vôňu. Príjemná horkosť a bohatá stabilná pena dotvárajú jedinečný charakter piva.
Obsah alkoholu: 4,5% obj.

0,3l / 0,5l

BAKALÁŘ NEALKO

Pivo má vyváženú chuť, ktorá je daná dokonalým spojením sladového základu vareného s vysoko kvalitným chmeľom a sušených chmeľových hlavičiek "Žateckého poloraného červeňáku". Tie sú v pive macerované po celú dobu ležania a dodávajú nealkoholickému pivu nezameniteľnú a ničím nenahraditeľnú vôňu a chuť. Obsah alkoholu: max. 0,5 % obj.
0,4l

NACHMELENÁ OPICE - IPA 14°

Pivo s výraznou arómou po živici (až borovici), citrusoch a tropickom ovocí. Pre toto pivo štýlu IPA s americkými chmeľmi (Summit, Simcoe, Citra, Amarillo) je typická vyššia až suchá horkosť. Pivo získalo Zlatú pivnú pečať v ČR za rok 2019. Obsah alkoholu: 6%
0,4l

Višňový porter 14°

Tmavé pivo s príchuťou divokých čerešní a ľahkou chuťou po mandliach. Obsah alkoholu: 4,2%

0,4l

PONUKA ŠPECIÁLOV - FUNKY FLUID

Naskladnili sme jeden z TOP poľských pivovarov (vyhral cenu za najlepší remeselný pivovar v Poľsku v roku 2020) - Funky Fluid Brewery.

AKTUÁLNA PONUKA:

- v ponuke rôzne pivá (aktuálnu ponuku si overte na 0949 000 388)

Ponuka špeciálov - zichovec

Súčasťou našej pivotéky je aj český Rodinný pivovar Zichovec, ktorý patrí medzi najlepšie české remeselné pivovary s už aj veľkým dosahom mimo ČR. 

AKTUÁLNA PONUKA
AKTUÁLNA PONUKA:

- v ponuke rôzne pivá (aktuálnu ponuku si overte na 0949 000 388)

PONUKA ŠPECIÁLOV - WYWAR

V pivnej chladničke nájdete aj ponuku pív z remeselného pivovaru Wywar z Holíča. Ponuku tvoria 0,75l sklenené fľaše tých najznámejších a najlepších pív zo Záhoria.

AKTUÁLNA PONUKA
AKTUÁLNA PONUKA:

- v ponuke rôzne pivá (aktuálnu ponuku si overte na 0949 000 388)

ĎALŠIE FĽAŠKOVÉ A PLECHOVKOVÉ PIVÁ V PONUKE

- PIVOVAR BAKALÁŘ - EXTRA CHMELENÁ 12,5%
- PIVOVAR BAKALÁŘ - NEALKO
- PLZEŇ